Jsme o krok vpřed.


Pokrok je naší mantrou. Věnujeme se rozvoji produktivního životního stylu a naším celoživotním posláním je využívat potenciál lidského těla. Naší vášní je neustále studovat a hledat způsoby, jak tento fascinující komplex systémů vyladit. Při využívání různých suplementů jsme často naráželi na problémy s kvalitou, cenou nebo dostupností. To je něco, co chceme vyřešit. Proto jsme se rozhodli přijmout tuto výzvu a vyvinout vlastní značku, vlastní produkt a nabídnout ti to, co sami používáme.

Profesionalita

inovativnost

Efektivita

logo notropy

Naše filozofie

Vytváříme hodnoty, které jsou synonymem prosperity, vnímavosti a produktivity. Jsme značka reprezentující každého cílevědomého člověka, který pro sebe dělá maximum.

Zavazujeme se neustále pracovat na vývoji produktů a služeb, které vám umožní posunout svůj výkon na novou úroveň. Tento princip jsme zhmotnili také v našem produktu. Notropy neobsahuje stimulanty… ty tě sice vyženou nad základní úroveň vašich možností (baseline), ale pak se účinek vytratí a ty se vrátíš ještě níž, než na začátku.

Náš přístup je však jiný.

Zastáváme názor, že je rozumnější vyladit systémy ve svém těle tak, abychom posunuli samotnou hranici svých možností, tedy výše zmíněný baseline. Takto dokážeme získat a udržet vyšší úroveň výkonu a energie než dříve.

Dalším dlouhodobějším cílem je vybudovat komunitu lidí, pro které je optimalizace jejich zdraví prioritou a přidaná hodnota je důležitou součástí každého dne. Věnujeme se také edukaci ve směru osobního rozvoje a máme v plánu množství různých projektů, protože na trhu je mnoho děr, které je třeba kvalitně zalátat.


Tým Notropy