Maximalizuj účinky Notropy Drive

Notropy

1. května 2023

Vše co potřebuješ vědět o dávkování a zařazení Notropy Drive do každodenní rutiny pro nejlepší využití produktu pro všechny své potřeby.

vyziva-pre-mozog-notropy-drive-davkovanie-denna-davka-maximalny-ucinok Doba čtení 5 min.

Jak správně dávkovat Notropy Drive pro dosažení maximálních výsledků?

To je jedna z prvních otázek, na kterou je třeba odpovědět u každého nového doplňku, a u Notropy Drive tomu není jinak. Při sestavování doplňku určeného pro široké spektrum lidí je klíčové zvolit vhodné poměry a dávkování jednotlivých složek. To proto, aby přípravek přinášel požadované účinky – působil jako výživa pro mozek a zároveň vyhovoval co největšímu počtu lidí v široké populaci.

Jak píšeme v FAQ na stránce produktu, zlatou střední cestou je dávka 3 kapsle denně. Zároveň je důležité mít na paměti, že každý člověk je jiný, má jiné hladiny hormonů v těle a také jiné cíle. Z toho pak vychází ideální dávka, a může se stát, že právě pro tebe bude vyšší nebo nižší.

Kdo chce zažít Notropy Drive v plné síle, může vyzkoušet dávku 6 kapslí denně, protože to jsou maximální účinné dávky používané ve studiích a praxi. Na druhou stranu existuje i určité množství uživatelů, kterým k dosažení požadovaných účinků stačí i 1 kapsle. Proto jsme stanovili rozmezí účinné denní dávky 1-6 kapslí.

Pokud se ztotožňuješ s následujícími body, je možné, že je pro tebe vhodná vyšší dávka – klidně až 6 kapslí denně.

  • Mentálně namáhavá práce/činnost
  • Potřeba efektivnějšího fungování
  • Zvýšená stresová zátěž
  • Touha cítit se výrazně lépe

Je důležité vnímat své tělo. Postupně zjistíš, jaké množství ti nejlépe vyhovuje a co ti přináší nejvíce benefitů.

Neboj se experimentovat. 

podpora-produktivity-v-profesionalnom-prostredi

Rozděl si dávku na vícekrát

Při užití plné dávky – 6 kapslí najednou, by někteří citlivější uživatelé mohli pocítit intenzivní nával. Ačkoliv se jedná o chvilkový a neškodný pocit, je rozumné rozdělit si dávku do více částí. To umožní tvému tělu rovnoměrnější přísun všech složek a ty tak budou působit jako výživa pro mozek v různých částech dne, efektivněji je zpracuje a účinky budou také lepší.

Oblíbené metody užívání

Fantazii se meze nekladou a časem zjistíš, jak tvé tělo reaguje nejlépe, ale zde je několik metod, které fungují velmi dobře a můžeš se jimi inspirovat.

Metoda Benefity
1-6 ráno Produktívní start do nového dne
Komfort bez starostí
1-2 ráno, 1-4 později Jemný a rovnoměrný nástup
Povzbuzení dle potřeby
1-2 třikrát za den Nepřetržitá podpora
Násobení dlouhodobých efektů

Méně je někdy více

Ano, je to zvláštní a možná to odporuje vaší intuici, ale je to tak. Je možné, že i jedna kapsle dokáže posunout hladiny neurotransmiterů na úroveň, která je dostatečná pro tvé potřeby a aktuální rozpoložení.

Proto je dobrou strategií začít pomalu a postupně se propracovat k dávce, při které již pociťuješ dostatečné efekty. Tuto strategii je dobré uplatňovat při zařazování každého doplňku, protože jen tak si vybuduješ cit a časem dokážeš upravovat dávky a množství doplňků na denní bázi podle potřeby.

Pokud máš jakékoli dotazy, neváhej se na nás obrátit.

Přejeme hodně štěstí a úspěchů.